Zespół Łzy, aktualności, koncerty

Zespół Łzy, aktualności, koncerty

Grający pop-rockową muzykę zespół Łzy, z założycielem Adamem Konkolem na czele, od niemal 30 lat bawi słuchaczy i fanów. Co ważne, pomimo perturbacji ciągle tworzą nową muzykę, a na ich koncerty przychodzą tłumy wypełniające kluby po brzegi. Chcesz być na bieżąco ze Łzami? Czytaj dalej i dowiedz się, co u nich nowego!

Co nowego w zespole Łzy?

Zespół Łzy nie zwalnia tempa. Adam Konkol stale tworzy nowe piosenki, które w internecie w błyskawicznym tempie zyskują popularność. I nie jest to nic dziwnego, w końcu za Łzami murem stoją wierni fani, którzy z niecierpliwością oczekują na nową twórczość Adama Konkola i spółki. Mamy więc dla nich dobre wieści, Łzy planują nową płytę, która światło dzienne ujrzeć ma już w maju.

Co równie ważne, zespół Łzy wciąż koncertuje, bawiąc i wzruszając publiczność, która na występ swoich idoli jest w stanie przejechać wiele kilometrów. Koncert Adama Konkola i zespołu Łzy to gwarancja udanej muzycznej zabawy na wysokim poziomie.

Gdzie koncertuje zespół Łzy?

Zespół Łzy, pomimo nieprzyjemnego zdarzenia, jakim była konieczność usunięcia z sieci nowej wersji słynnej Agnieszki, nie załamuje się. Stale tworzone są nowe piosenki, a publiczność na koncertach pokazuje, jak należy murem stawać za swoimi idolami. Występ Adama Konkola z zespołem to popis muzycznego kunsztu na najwyższym poziomie, okraszony wspaniałym wokalem Pauliny Titkin. Łzy mają za sobą koncerty w Rzeszowie, Ogrodzieńcu, Zabrzu, a nawet Frankfurcie, a już niedługo bawić będą publikę w stolicy. A z tego co wiemy, to nie koniec występów, co na pewno ucieszy wielu fanów Łez.

Gdzie online można znaleźć Łzy?

Warto podkreślić, że Adam Konkol i zespół Łzy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie utrzymują stały kontakt ze swoimi fanami. Wszyscy ci, którzy są zainteresowani tym, co nowego u muzyków powinni zajrzeć na Facebooka, Instagrama oraz Tik Toka artystów, którzy chętnie dzielą się w social mediach aktualnościami, wspomnieniami, ale również prowadzą z fanami aktywne dyskusje. Oglądając filmiki z występów, można poczuć klimat i moc zespołu Łzy, a komentarze pod publikacjami pokazują, jak dużą społeczność stworzył Adam Konkol przez wiele lat grania i komponowania muzyki.

Największe hity zespołu Łzy

Niezaprzeczalnie do największych hitów, które wyszły spod ręki Adama Konkola i spółki należą Agnieszka już dawno…, Narcyz się nazywam, Jestem jaka jestem, czy Oczy szeroko zamknięte. Nie oznacza to jednak, że nowe kompozycje nie mają siły przebicia. Wręcz przeciwnie, kontynuacja Agnieszki osiągnęła na portalu YouTube tak liczne odsłony, o których większość artystów może jedynie pomarzyć.

Mimo że stare hity Łez są szeroko znane i lubiane, a żadna impreza bez nich nie ma prawa bytu, nowe piosenki również zasługują na uznanie. Adam Konkol konsekwentnie kroczy swoją ścieżką, która powstała z miłości do muzyki i nie daje się przeciwnościom losu. Zresztą mając takich fanów, jak zespół Łzy można wszystko. Nie wierzysz? Sprawdź koncert muzyków i przekonaj się, jaka siła tkwi w ich kawałkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − 3 =