Ile kosztują drzwiczki do kominka otwartego na wymiar?

Ile kosztują drzwiczki do kominka otwartego na wymiar?

Produkty tworzone na wymiar zawsze kojarzą się z czymś droższym niż te uniwersalne, dostępne w każdym sklepie. Rzeczywiście, trzeba przyznać, że zazwyczaj cechują się o wiele lepszą jakością, a cena…cóż, nie zawsze musi szybować do góry. Jeżeli chodzi o przemysł kominkowy, to istnieje jedna marka, której drzwiczki do kominka otwartego na wymiar wyróżniają się na tle konkurencji.

Drzwiczki do kominka otwartego na wymiar – najlepsza marka

Posiadanie paleniska we wnętrzu własnego domu niesie za sobą szereg korzyści – nie tylko jeżeli chodzi o kwestie finansowe (niższe rachunki za ogrzewanie), ale także te mające na celu sprawić, że jest przytulnie, klimatycznie…po prostu pięknie. Drzwiczki do kominka otwartego na wymiar to świetne rozwiązanie, ale pojawia się pytanie: gdzie je kupić? Aby zapewnić idealne dopasowanie oraz wyjątkowy, niepowtarzalny wygląd, zapoznaj się z ofertą marki IGNIF. Dlaczego?

Personalizacja

IGNIF jako jedna z niewielu marek oferuje personalizację drzwiczek do kominka otwartego na wymiar pod indywidualne preferencje każdego klienta. Chodzi tutaj nie tylko o dopasowanie rozmiaru, ale także o wybór tak przyziemnych spraw jak kolor drzwiczek czy klamek. A to przecież właśnie te detale wpływają na ogólną prezencję paleniska! Dzięki IGNIF będziesz mógł wybrać rodzaj i kolor drzwiczek w taki sposób, aby pasowały do panującego w Twoim wnętrzu stylu.

Co nieco o marce

IGNIF to mała, rodzinna firma, która stawia przede wszystkim na tradycję: każdy wyrób sygnowany tą marką został wytworzony w sposób ręczny. Rękodzieło i rzemieślnictwo jest już niestety na wymarciu – dużo bardziej opłacalnym biznesem jest produkcja na skalę masową. Twórcy IGNIF wierzą jednak, że niepowtarzalność, wyjątkowość każdego ich produktu oraz wysoka jakość pozwolą na kultywowanie rodzinnej tradycji i pozwoli im działać na rynku kominkowym jak najdłużej. Póki co nie mogą narzekać – w Internecie aż roi się od pozytywnych opinii zadowolonych klientów! Myślę, że to najlepsza forma reklamy. Drzwiczki do kominka otwartego na wymiar – co poza nimi znajduje się w ofercie marki?

Kasety kominkowe

Marka IGNIF słynie przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości drzwiczek do kominka otwartego na wymiar. Nie oznacza to jednak, że oferta zamyka się tylko w tym jednym produkcie! Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania rozwiązań problemu pt. “jak zamknąć palenisko w domu?”, to może zainteresuje Cię kaseta kominkowa. Dlaczego? Dlatego, że jej wydajność spalania jest bardzo wysoka, montaż dziecinnie prosty, a i sam koszt kasety nie jest nie wiadomo jak wygórowany. Podobnie jak w przypadku drzwiczek do kominka otwartego na wymiar, IGNIF umożliwia personalizację kasety – będziesz mógł więc wybrać kolory, ornamenty i inne detale wpływające na ogólny wygląd paleniska.

Gdzie kupić wyroby marki IGNIF?

Najlepiej, abyś zajrzał na ich stronę internetową https://ignif.com/ i zaczerpnął dodatkowej wiedzy wprost ze źródła. Możesz tam również dokonać wstępnej wyceny drzwiczek do kominka otwartego na wymiar – zależnie od ich rodzaju ceny wahają się między 34 a 42 zł za 1 dm2. Dokonanie wyceny i projektu jest całkowicie niezobowiązujące – w każdej chwili możesz zmienić zdanie. A jeżeli wolisz kontakt bezpośredni, to zawitaj do stacjonarnego punktu sprzedaży, który mieści się w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej. Drzwiczki kominkowe czy kaseta to rzecz, która będzie obecna w Twoim domu prawdopodobnie przez wiele długich lat – warto postawić na coś najlepszej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − 6 =