Gdzie kupić części do stelaża Geberit Duofix Basic?

Gdzie kupić części do stelaża Geberit Duofix Basic?

Chcąc wybrać odpowiedni model stelaża podtynkowego, można zdziwić się, jak szeroka jest ich oferta. Wiele osobom zdaje się, że dostępne są tylko stelaże marki Geberit, a wszystko dlatego, ponieważ tak potocznie nazywane są wszystkie modele stelaży. Sama marka jest tak powszechna, że nazwa jej stała się synonimem słowa stelaż podtynkowy.

Nie ma się też czemu dziwić, bo właśnie pomimo tej różnorodności i dostępności, to właśnie stelaże Geberit cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć jeden z popularniejszych modeli stelaży – Geberit Duofix Basic oraz podpowiedzieć, gdzie korzystnie jest kupić części zamienne do niego. Zapraszamy!

Geberit Duofix Basic

Zalety stelaża podtynkowego Geberit Duofix Basic

Stelaże podtynkowe Geberit znane są przede wszystkim z wysokich parametrów wytrzymałościowych, które przekładają się na długie i komfortowe użytkowanie ich. Jednym z modeli, który cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością jest Geberit Duofix Basic.

Model ten znajduje się w idealnej relacji jakości do ceny, a także odznacza się ponadprzeciętną jakością wykonania, która w jego przypadku poparta jest długą gwarancją producenta. Do zalet stelaża podtynkowego WC Geberit Duofix Basic zalicza się:

 • Rama malowana proszkowo
 • Samonośny
 • Ocynkowane nogi montażowe
 • Do montażu na podłożu o grubości warstw podłogi 0-20 cm
 • Uruchamianie przez naciśnięcie z przodu
 • Spłuczka podtynkowa z izolacją przeciwroszeniową
 • Istnieje możliwość ustawienia mniejszej ilości wody w spłuczce –  na stałe
 • Głębokość zabudowy 12 cm
 • Możliwość ustawienia ilości wody spłukującej
 • Przyłącze wody na środku, z tyłu, u góry
 • I wiele innych.

Gdzie kupić najkorzystniej części zamienne do stelaży Geberit?

Tak jak popularne są same stelaże podtynkowe Geberit, tak samo dużą powszechnością cieszą się Geberit części. Nie w każdym jednak miejscu zakup ich jest korzystny. Zauważyć można, że te same części do stelaży Geberit Duofix Basic mogą znajdować się w zupełnie innych cenach. Cena jednak nie powinna być determinantem zakupów, a to czy dane oferowane części zamienne Geberit są na pewno nowe, wolne od wad, oryginalnie zapakowane. Z pewnością części Geberit korzystniej jest kupić w sklepach branżowych z typowym wyposażeniem sanitarnym. W dobrych sklepach liczyć można nie tylko na szybką realizację zamówień, bezpieczną ich dostawę, ale często i przystępne ceny.

Pomimo tego, że na rynku jest wiele podróbek, które pasują do oryginalnych stelaży Geberit Duofix Basic, należy pamiętać o tym, że jakość ich niejednokrotnie pozostawia wiele do życzenia. Cena części nieoryginalnych jest sporo niższa, jednak w końcowym rozrachunku, korzystniej jest wybrać te pochodzące od producenta Geberit. Cechy, które mają wpływ na wytrzymałość danego zaworu czy uszczelki, nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Tylko oryginalne części Geberit dają gwarancję długiego i bezproblemowego ich użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 2 =