Męska Moda Pako Lorente – Trendy

Męska Moda Pako Lorente – Trendy

Pako Lorente – jesteśmy polską wytwórnią, od lat projektującą wyszukaną odzież męską wykonaną z najwyższej jakości materiałów, która spełni oczekiwania nieustępliwych nabywców. W naszej ofercie znajdują się produkty, które pozwalają na zestawienie ich w pełną stylizację – na każdą przyjęcie. Ubrania naszych projektantów tworzone są z myślą o reprezentatywnych mężczyznach, chcących czuć się komfortowo, a zarazem stylowo. W naszym asortymencie figurują wszystkie fragmenty garderoby potrzebne do skompletowania stylizacji powszedniej czy wizytowej.

Moda Pako Lorente jako ekskluzywny prezent

Ze względu na okazały pakiet elementów garderoby jaki posiadamy oraz jego wielowymiarowość, polecamy nasze produkty na wyjątkowy prezent dla wymagającego mężczyzny. Luksusowe tkaniny, z których tworzymy skierowane są do klientów ceniących sobie najlepszą jakość.

Pako Lorente na każdą okazję

Kolekcja ślubna- popularne w danym czasie marynarki, kamizelki czy muchy, które dodadzą oryginalności nadrzędnym eventom. Niezależnie od tego czy jesteś Panem młodym, świadkiem czy po prostu gościem, przyczynimy się do tego, abyś mógł prezentować się stylowo. Oferujemy holistyczne doradztwo w zakresie stworzenia perfekcyjnej stylizacji na ważny wieczór.

Kolekcja Basic- wyróżnia się prostotą wykonania, dlatego pasuje do wielu stylizacji i jest zawsze modna. Stworzona dla mężczyzn, którzy cenią sobie wygodę, elegancję i innowacyjność. Znajdują się w niej T-shirty, spodnie, koszule, bielizna, skórzane paski oraz buty.

Kolekcja Premium selection- w niej znajdziesz najlepsze materiały od cenionych fabrykantów. Ukierunkowana na mężczyzn świadomie wybierających fragmenty swojej garderoby, w taki sposób, aby służyły im na długie lata. Tkaniny te potrafią świetnie dopasować się do ciała oraz pomagają skórze oddychać. W kolekcji Premium można znaleźć najlepsze garnitury, poszetki, swetry, marynarki, spodnie, kamizelki i płaszcze.

Kolekcja sezonowa- przedstawia nowoczesne trendy, które w zależności od pory roku pozwalają prezentować się szykownie a użyte tkaniny  przystosowane są do aktualnej temperatury panującej na zewnątrz.

Sprawdź sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + 19 =