Mensura: Twój partner w profesjonalnej obróbce drewna – frezarki i strugi dla pasjonatów

Mensura: Twój partner w profesjonalnej obróbce drewna – frezarki i strugi dla pasjonatów

Obróbka drewna wymaga odpowiedniego przygotowania sprzętowego. Dotyczy to zarówno stolarzy, jak i pasjonatów, którzy w przydomowym warsztacie tworzą meble od podstaw lub poddają renowacji stare egzemplarze. Wśród podstawowych narzędzi do obróbki drewna znajdują się m.in.: frezarki i strugi. Atrakcyjną ofertę przyrządów do profesjonalnej obróbki drewna przygotowano w sklepie Mensura. To zaufany partner w obszarze dystrybucji wysokiej jakości narzędzi. Zachęcamy do zapoznania się z jego ofertą.

Mensura – sklep godny zaufania

Sklep internetowy Mensura to miejsce, w którym od lat zaopatrują sie profesjonaliści z różnych sektorów. Dotyczy to również specjalistów w zakresie obróbki drewna, w tym m.in. stolarzy i rzeźbiarzy. Wszystko dlatego, że narzędzia i akcesoria oferowane przez Mensura spełniają najwyższe rynkowe standardy. Każda frezarka czy też strug elektryczny charakteryzuje się wysoką wytrzymałością eksploatacyjną i ergonomiczną budową. Narzędzia te pochodzą z oferty renomowanych producentów i są dokładnie sprawdzane, zanim trafią do asortymentu Mensura. Wszystko po to, aby zadbać o zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu Mensura to partner godny zaufania w obszarze profesjonalnej obróbki drewna. 

Strugi – oferta przygotowana przez Mensura

W obróbce drewna od wielu lat z powodzeniem wykorzystywane są elektronarzędzia akumulatorowe. Wśród nich znajdują się strugi elektryczne. Służą one do starannego obrabiania materiału metodą skrawania płaszczyzn. To wygodne i precyzyjne rozwiązanie. Odpowiednio użytkowany strug elektryczny to zakup na lata, dzięki czemu będzie stanowił efektywne wyposażenie Twojego warsztatu. Inna nazwa dla tego narzędzia to hebel elektryczny. W ofercie Mensura przygotowano narzędzia akumulatorowe, które różnią się pod względem budowy oraz parametrów technicznych. W związku z tym rekomendujemy zapoznanie się ze specyfikacją wybranych z nich, zanim zdecydujesz się na finalizację zakupu. 

Najczęstszym wyborem specjalistów jest strug akumulatorowy grubościowy. Jak sama nazwa wskazuje, narzędzie to pozwala na nadanie deskom pożądanej grubości. Co ciekawe, za pomocą tego typu hebla można obrabiać jednocześnie nawet cztery płaszczyzny. W ofercie Mensura znajdują się produkty takich producentów jak: Bosch, Stanley, Black&Decker, DeWalt i Scheppach. Każda heblarka elektryczna z asortymentu sklepu przeznaczona jest do użytku profesjonalnego. 

Jakie frezarki znajdziesz w Mensura?

Drugim rodzajem podstawowych narzędzi do obróbki drewna w warsztacie jest frezarka. W ofercie Mensura znajdują się zarówno frezarki ręczne, jak i elektryczne. Urządzenie tego typu służy do obróbki drewna metodą skrawania powierzchni płaskich i kształtowych. Dzięki temu z powodzeniem można wykonywać m.in.: gwinty, koła zębate czy też rowki. Przy obróbce drewna na dużą skalę dobrym wyborem będzie frezarka górnowrzecionowa. Narzędzie to sprawdza się w profesjonalnych warsztatach stolarskich oraz wśród producentów mebli i dekoracji drewnianych. Wszystko ze względu na jego wydajność i tempo pracy. 

Oczywiście w przydomowym warsztacie wystarczające będzie urządzenie o mniejszych parametrach. W ofercie Mensura znajduje się m.in. frezarka krawędziowa i frezarka stołowa. Charakteryzują się one inną specyfiką pracy, dlatego warto się z tym zapoznać przed zakupem. W tej kategorii produktów znajdują się narzędzia od takich renomowanych producentów, jak m.in.: Proxxon, DeWalt, CMT, Stanley, Black&Decker i Raimondi. Poza frezarką możesz także kupić dedykowany stół frezarski. Każdy produkt przeznaczony jest do użytku profesjonalnego i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością eksploatacyjną. 

Skorzystaj z oferty Mensura

Jeżeli na co dzień zawodowo lub hobbystycznie zajmujesz się obróbką drewna, to warto zapoznać się z ofertą sklepu Mensura. Tworzą go specjaliści, którzy od lat dbają o zadowolenie klientów. W asortymencie znajdują się m.in. wysokiej jakości frezarki, strugi, dłuta i inne produkty do obróbki drewna. Zachęcamy do zapoznania się z ich parametrami technicznymi oraz do dokonania zakupów bezpośrednio w sklepie internetowym Mensura. To zaufany partner dla najbardziej wymagających użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + osiem =