Kubki jednorazowe – kiedy się przydadzą i jak wybrać?

Kubki jednorazowe – kiedy się przydadzą i jak wybrać?

Chociaż na co dzień z nich nie korzystamy, istnieje wiele sytuacji i miejsc, gdzie jednorazowe, papierowe lub plastikowe kubki, sztućce czy talerze są bardzo przydatne i stanowią dużo lepszy wybór, niż klasyczna zastawa. Gdzie najczęściej się z nimi zetkniemy? Kiedy warto o nich pomyśleć, jeżeli samodzielnie organizujemy jakieś przedsięwzięcie, jak na przykład piknik czy wesele w plenerze? Na co zwrócić uwagę wybierając papierowe kubki i inne elementy zastawy? Kiedy sprawdzą się one lepiej, niż plastikowe?

1. Kubki jednorazowe – kiedy się sprawdzą?

2. Jednorazowe kubki papierowe – jakie mają zastosowanie?

3. Kiedy lepiej zdecydować się na plastik?

Kubki jednorazowe – kiedy się sprawdzą?

Jednorazowe sztućce i inne elementy zastawy są bardzo przydatne w wielu różnych sytuacjach, począwszy od imprez plenerowych, a skończywszy na wykorzystaniu w biurach, szpitalach i innych im podobnych instytucjach. Kubki jednorazowe papierowe to również podstawa w każdej kawiarni czy restauracji, która wydaje napoje w wersjach na wynos. Jeżeli na co dzień polegamy na tego typu produktach w naszej pracy, warto zadbać o to, aby były one możliwie jak najlepszej jakości. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzimy na zakupie (trafiając mniej uszkodzonych sztuk), ale również zyskają na tym nasi klienci.

Jednorazowe kubki papierowe – jakie mają zastosowanie?

Kubki papierowe jednorazowe najczęściej kojarzą nam się z kawą, herbatą i innymi gorącymi napojami. Mają one wewnątrz cienką warstwę tworzywa sztucznego, która chroni papier przed rozmięknięciem i jednocześnie pomaga dłużej zachować ciepło. Kubki jednorazowe wykonane z papieru to wybór przede wszystkim dla kawiarni, restauracji, barów, do automatów i wszystkich innych miejsc, gdzie serwujemy gorące napoje. Warto przy tym zaopatrzyć się w dwie lub trzy wielkości (np. 250 ml, 300 ml, 400 ml), zależnie od tego, jak wiele rodzajów napojów oferujemy.

Kiedy lepiej zdecydować się na plastik?

Jednorazowe kubki plastikowe są wykorzystywane przede wszystkim w połączeniu ze stacjami z wodą, które często znajdują się w biurach, urzędach, szpitalach oraz innych podobnych przestrzeniach. W formie kieliszka sprawdzą się one także podczas wydarzeń plenerowych, gdy nie mamy możliwości wykorzystać klasycznej zastawy. Jednorazowe kubeczki są w tych sytuacjach niezastąpione, ponieważ zmniejszają ryzyko pomylenia drinków przez obecne na miejscu osoby, jak i ułatwiają oraz przyspieszają posprzątanie przestrzeni, w której jest organizowane określone wydarzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 3 =