Jaki zestaw olejków eterycznych wybrać na początek?

Jaki zestaw olejków eterycznych wybrać na początek?

Z olejków eterycznych można korzystać na różne sposoby, wykorzystując ich olbrzymi potencjał. By go w pełni odkryć, warto sięgać nie tylko po pojedyncze produkty, ale również i po zestawy olejków eterycznych, dzięki którym rezultaty działania zostają wyraźnie wzmocnione. Po które zestawy naturalnych olejków warto sięgnąć na początek? Przejrzeliśmy najlepsze propozycje od Olejkowego Sklepu, by nieco ułatwić podjęcie decyzji.

Zestaw startowy olejków Young Living

Zestaw startowy zawiera olejki eteryczne od firmy Young Living – wiodącego producenta naturalnych olejków eterycznych. W jego skład wchodzi 12 najlepszych olejków oraz mieszanek olejków, z których każdy posiada cenne właściwości terapeutyczne. Będąc właścicielem takiego zestawu, można chociażby wykorzystać właściwości antydepresyjne olejku pomarańczowego czy właściwości ułatwiające zasypianie olejku lawendowego. Wykorzystanie mieszanki naturalnych olejków ułatwia dyfuzor Aria, stanowiący integralną część zestawu. Takie zestawy olejków eterycznych warto kupić nie tyko dla siebie, ale również i na prezent dla bliskich osób, ceniących sobie właściwości naturalnych olejków.

olejki do aromaterapii

Olejkowa Apteczka – zestawy olejków eterycznych „na wszystko”

Olejkowa Apteczka to z kolei wyjątkowa szansa, by połączyć w całość właściwości oczyszczające olejku grejpfrutowego, działanie antydepresyjne olejku cytrynowego, działanie przeciwbólowe olejku miętowego oraz właściwości uspokajające olejku lawendowego. W skład tej wyjątkowej naturalnej apteczki wchodzi również:

  • olejek kadzidłowy – sprawdza się doskonale w rutynowych zabiegach kosmetycznych, ale również otwiera umysł na medytację,
  • olejek geraniowy – posiadający określone działanie prozdrowotne,
  • olejek pomarańczowy – ma działanie antydepresyjne i dodające energii do działania,
  • olejek z drzewa herbacianego – posiada właściwości oczyszczające i uspokajające,
  • olejek tymiankowy – wykazuje działanie wspierające nasz organizm przy przeziębieniach,
  • olejek goździkowy – olejki korzenne to olejki rozgrzewające, tworzące świąteczny klimat i działające przeciwbólowo
  • olejek eukaliptusowy – działanie olejku z chęcią wykorzystywane jest w trakcie kataru i infekcji górnych dróg oddechowych,
  • olejek eteryczny ylang ylang – wykorzystanie olejku ylang ylang pomoże zwalczyć uczucie złości i poprawić koncentrację.

Olejki eteryczne tworzące ten wyjątkowy zestaw to prawdziwe remedium na wiele dolegliwości, które z pewnością warto mieć w swojej apteczce.

Zestaw olejków eterycznych na stres

Stres towarzyszy nam codziennie czy to w pracy, czy na uczelni. Zestawy naturalnych olejków pozwalają skutecznie go zwalczyć, przynosząc relaks i ukojenie. Idealnie dobrany zestaw olejków, zniweluje napięcie nerwowe, oczyści umysł i uspokoi emocje. W ten sposób zadziała olejek eteryczny lawenda, olejek z drzewa ylang ylang, a do ostatecznego sukcesu przyczynią się również właściwości poprawiające nastrój olejku kadzidłowego. Całość zestawu uzupełnia działanie różnych olejków, zamkniętych w mieszance „Relaks – Dobry Nastrój” od OILO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 15 =